Neo Online – co warto wiedzieć o systemowej kasie fiskalnej od Posnet?

Model Neo Online to jedna z najnowszych kas fiskalnych w ofercie Posnet. I już na początku musimy zaznaczyć, że mowa o urządzeniu przeznaczonym do pracy w nieco bardziej rozbudowanych systemach sprzedaży. Posnet Neo Online może oczywiście funkcjonować w firmie całkowicie samodzielnie – jak każda kasa fiskalna. Niemniej, ten model polskiego producenta technologii sprzedaży uwolni swój pełen potencjał dopiero podczas współpracy z wieloma urządzeniami peryferyjnymi równocześnie.

Złącze LAN w standardzie i opcjonalny moduł Wi-Fi

Zacznijmy więc od omówienia tego, jak Posnet Neo Online radzi sobie podczas pracy w systemie sprzedaży. W standardzie kasa polskiego producenta posiada następujące interfejsy komunikacyjne: 4 x RS-232, USB, Ethernet. Można ją jednak dodatkowo wyposażyć w moduł Wi-Fi, który zapewnia łączność bezprzewodową. A z jakimi urządzeniami peryferyjnymi współpracuje Neo Online? Do kasy fiskalnej Posnet można podłączyć m.in. terminal do kart płatniczych, czytnik kodów kreskowych, wagę elektroniczną, szufladę kasjerską oraz drukarkę bonową. Co więcej, Neo Online oferuje płynną współpracę z różnymi komputerami, np. terminalami komputerowymi typu POS.

Jak widać, mamy do czynienia z kasą fiskalną, która poradzi sobie nawet w najbardziej rozbudowanych systemach sprzedaży. Osobną kwestią jest zaś to, że Posnet Neo Online to urządzenie z opcjonalną funkcjonalnością kaso-wagi. Przy składaniu zamówienia można się tutaj pokusić o integrację z dodatkową szalką ważącą.

Komunikacja z CRK i inne funkcje kasy fiskalnej online

Kasa Posnet Neo Online jest zgodna z wymogami, które muszą spełniać wszystkie urządzenia fiskalne nowego typu. Ten model gwarantuje więc m.in. przekazywanie danych do serwerów Centralnego Repozytorium Kas. W jaki sposób odbywa się taka współpraca? W wersji standardowej – przez wspomniane już złącze komunikacyjne Ethernet. Neo Online można więc po prostu podłączyć do firmowej sieci LAN. Jeżeli zaś zdecydujemy się na opcjonalny moduł Wi-Fi, urządzenie Posnet zapewni także bezprzewodowe transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas. Model Neo Online można więc dostosować do infrastruktury sieciowej w firmie.

Łączność z CRK to oczywiście nie jedyne rozwiązanie, które jest kojarzone z kasami fiskalnymi online. Urządzenie marki Posnet pozwala także na realizowanie elektronicznych paragonów. Ponadto, kasę Neo Online wyposażono w pamięć chronioną, odpowiedzialną za archiwizowanie ważnych danych na temat prowadzonej sprzedaży, oraz w ustandaryzowany protokół komunikacyjny do współpracy z różnymi terminalami płatniczymi.

Posnet Neo Online – obsługa asortymentu i zarządzanie sprzedażą

Systemowość kasy fiskalnej Posnet Neo Online wynika także z możliwości obsługi bardzo rozbudowanego asortymentu. Urządzenie polskiej marki pozwala na skonfigurowanie 30 000 lub 60 000 pozycji w bazie towarowej. Tak, kasa oferuje wybór wariantu liczby programowalnych produktów i usług. A jak prezentują się inne parametry związane z obsługą firmowego asortymentu?

Posnet Neo Online zapewnia też zdefiniowanie 100 grup towarowych, jednoczesne wprowadzenie do 50 rabatów/narzutów oraz skonfigurowanie uprawnień 35 kasjerom. Oprócz tego, w kasie zastosowano rozbudowaną klawiaturę mechaniczną, która umożliwia zaprogramowanie nawet 104 skrótów klawiszowych. Takie przyciski funkcyjne da się wykorzystać m.in. do pracy w trybie szybkiej sprzedaży, czyli do błyskawicznego „nabijania” popularnych pozycji towarowych.

 

Jesteś zainteresowana/zainteresowany kasą fiskalną Posnet Neo Online i chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat? Sprawdź tutaj!

One thought on “Neo Online – co warto wiedzieć o systemowej kasie fiskalnej od Posnet?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Podaj CAPTCHA *