Jakie drukarki fiskalne online znajdziemy w ofercie Posnet? Przegląd dostępnych modeli

Obecnie na rynku technologii sprzedaży dostępnych jest kilkanaście drukarek fiskalnych typu online. Można więc śmiało postawić tezę, że przedsiębiorca, który poszukuje akurat takiego urządzenia rejestrującego, może sięgnąć po model dostosowany do swoich potrzeb. A jak to wygląda w przypadku drukarek fiskalnych marki Posnet? Które urządzenia polskiego producenta posiadają funkcjonalność online i na co jeszcze można liczyć po ich wdrożeniu w przedsiębiorstwie?

Temo Online – najmniejsza drukarka fiskalna na polskim rynku

Prezentację drukarek fiskalnych online od Posnet warto zacząć od najprostszego, a zarazem najbardziej kompaktowego rozwiązania w ofercie polskiego producenta technologii sprzedaży. Model Temo Online to wręcz najmniejsze i najlżejsze urządzenie tego typu na polskim rynku. Jego wymiary wynoszą zaledwie 86 x 46 x 128 mm (szerokość, wysokość, długość). Co więcej, waga tej drukarki fiskalnej to raptem 360 g! Nic więc dziwnego, że Posnet Temo Online uważa się za znakomitą propozycję nie tylko dla mniejszych punktów handlowych lub usługowych, ale także za dobre urządzenie do działalności mobilnych. A już zwłaszcza dla takich, które potrzebują przenośnego systemu sprzedaży.

Tym bardziej, że ta drukarka fiskalna online pozwala na obsługę 100 000 pozycji PLU, szybko wystawia paragony lub faktury oraz zapewnia transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas również w sposób bezprzewodowy (po zastosowaniu opcjonalnego modułu komunikacyjnego Wi-Fi). Ponadto, atutem Posnet Temo Online jest wydajny akumulator litowo-jonowy. Po pełnym naładowaniu gwarantuje on wiele godzin nieprzerwanego działania bez konieczności podłączania do zasilania z sieci.

Trio Online – nadal kompaktowo, ale z większymi możliwościami

Posnet Trio Online to nadal kompaktowa drukarka fiskalna, ale w jej przypadku mamy już do czynienia z większymi możliwościami technicznymi. Ten model zapewnia bowiem obsługę nawet 250 000 pozycji PLU, które zostaną wcześniej zdefiniowane w oprogramowaniu sprzedażowym. Ponadto, drukarka fiskalna Trio Online może zostać w prosty sposób zintegrowana z tabletem lub smartfonem. Służy do tego opcjonalny uchwyt do urządzenia Posnet, który montuje się w górnej części jego obudowy. W rezultacie, przedsiębiorca może wtedy wdrożyć rozwiązanie przypominające w obsłudze niewielki terminal komputerowy typu POS. Warto też podkreślić, że, podobnie jak Temo Online, model Trio Online da się wyposażyć w interfejsy do bezprzewodowej transmisji danych – moduł Bluetooth/Wi-Fi. Służy on zarówno do współpracy z innymi urządzeniami, jak i do przekazywania wymaganych informacji do CRK.

Thermal XL2 Online i Thermal HD Online – najwyższej klasy technologie sprzedaży

Drukarki fiskalne Thermal XL2 Online i Thermal HD Online to już najwyższej klasy technologie sprzedaży, które znajdą zastosowanie nawet w największych działalnościach gospodarczych. Obydwa urządzenia zapewniają błyskawiczny wydruk dokumentów, obsługują maksymalnie 250 000 pozycji towarowych oraz już w standardzie posiadają złącze komunikacyjne Ethernet, które umożliwia zarówno łączność z resztą rozwiązania systemowego w ramach sieci LAN, jak i transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas.

W przypadku online’owych drukarek fiskalnych z linii Posnet Thermal warto też zwrócić uwagę na szeroko pojętą jakość wykonania. Tym razem nie będą to jednak kompaktowe gabaryty. Chociaż obydwa urządzenia, jak na stacjonarne technologie sprzedaży, nadal cechują się niezbyt dużymi wymiarami, ich wyjątkowości tkwi bardziej w różnych wersjach konstrukcyjnych. W modelu Thermal HD Online do wyboru są 3 takie warianty, a w Thermal XL2 Online – aż 4 różne konfiguracje. Te drukarki fiskalne online Posnet można więc dopasować do praktycznie każdego stanowiska obsługi klientów.

 

Jest jeszcze jeden atut drukarek fiskalnych Posnet, o którym chcielibyśmy wspomnieć na końcu. Chodzi oczywiście o rozbudowaną sieć dealerską i powszechną dostępność omówionych urządzeń rejestrujących. Wszystkie zaprezentowane powyżej drukarki fiskalne online oferuje np. PCKF – autoryzowany dystrybutor Posnet.

One thought on “Jakie drukarki fiskalne online znajdziemy w ofercie Posnet? Przegląd dostępnych modeli

  1. muszę przyznać, że urządzenia posnet robią robotę. w zasadzie każdy model z wymienionych robi na mnie pozytywne wrażenie: temo – najmniejsza i najzgrabniejsza, thermal – wysokie parametry i wydajność, trio – oprócz ciekawych funkcji i zgrabnej konstrukcji, oryginalny design. sam zdecydowałem się na urządzenie fiskalne z tej firmy i jestem zadowolony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Podaj CAPTCHA *