Nowoczesna drukarka fiskalna od Novitus

Nie da się ukryć, że wielu przedsiębiorców chce wdrażać w swoich firmach nowoczesne urządzenia rejestrujące. W szczególności dotyczy to tych działalności gospodarczych, które oferują rozbudowany asortyment i każdego dnia obsługują wielu klientów. Doskonałym rozwiązaniem dla takiego przedsiębiorstwa będzie zaawansowana technicznie drukarka Novitus HD E. Jakie parametry i funkcje wyróżniają ten model?

Współpraca z 1 000 000 PLU

Nie od dziś drukarki fiskalne pozwalają na obsługiwanie bardzo rozbudowanych baz towarowych. Standardem w przypadku takich urządzeń jest współpraca z co najmniej 100 000 PLU. W modelu HD E zadbano jednak o tę kwestię w sposób szczególny. Drukarka marki Novitus umożliwia bowiem obsługę nawet do 1 000 000 pozycji towarowych, które użytkownik skonfiguruje przy użyciu programu sprzedażowego. Ponadto, urządzenie polskiego producenta wystawia paragony z bardzo długimi nazwami produktów bądź usług – maksymalnie do 60 znaków + 3 dodatkowe linie opisu.

Przy okazji warto też wspomnieć o tym, że Novitus HD E posiada kilka różnorodnych interfejsów komunikacyjnych: 2 x RS-232, USB, Ethernet oraz złącze szuflady na pieniądze. Ta drukarka może więc płynnie współpracować z różnego rodzaju komputerami, m.in. terminalami komputerowymi typu POS. Co więcej, urządzenie jest kompatybilne z popularnymi programami do zarządzania handlem i magazynem.

Wyświetlanie animacji reklamowych

Na jakiej podstawie można stwierdzić, że Novitus HD E to nowoczesna drukarka fiskalna? Pomijając nawet zagadnienia opisane powyżej, związane z obsługą bazy towarowej, omawiane tu urządzenie rejestrujące zostało wyposażone w graficzny ekran klienta o wielkości 4,3”, który pracuje w rozdzielczości 480 x 272 piksele. I co najważniejsze, wspomniany wyświetlacz umożliwia emitowanie filmów reklamowych. Dodatkowo, użytkownicy modelu HD E mogą nawet skonfigurować indywidualny harmonogram pojawiających się animacji – dopasowany do pory oraz dnia tygodnia. To z kolei pozwala na stworzenie reklam powiązanych np. z promocjami obowiązującymi w konkretnych godzinach czy odstępach czasowych. Warto też zaznaczyć, że obecnie żadna inna drukarka fiskalna nie posiada podobnej funkcjonalności.

Elektroniczna kopia i szybki mechanizm termiczny

Drukarka fiskalna marki Novitus może się pochwalić naprawdę wysokimi parametrami mechanizmu termicznego. Po pierwsze, technologia zastosowana w modelu HD E pozwala na wystawianie dokumentów (paragonów, raportów, faktur VAT) z prędkością 47 linii na sekundę. Jest to więc naprawdę błyskawiczny mechanizm drukujący. Po drugie, urządzenie oferuje wybór szerokości papieru – 57 lub 80 mm. Sama rolka może zaś mieć nawet 100 metrów długości! Po trzecie, ta drukarka posiada wbudowany obcinacz, dzięki któremu można np. wydawać estetycznie odcięte paragony fiskalne.

Novitus HD E to także urządzenie rejestrujące z modułem kopii elektronicznej. A wspomniane rozwiązanie techniczne zawsze gwarantuje nie tylko mniejsze zużycie papieru termicznego, ale także lepsze zabezpieczenie ważnej dokumentacji. Ponadto, drukarka z kopią elektroniczną, taka jak model HD E, automatyzuje i ułatwia codzienną pracę kasjerów. Jej użytkownicy nie muszą bowiem przechowywać wspomnianych danych w formie zadrukowanych rolek papieru termicznego.

One thought on “Nowoczesna drukarka fiskalna od Novitus

  1. milion PLU robi wrażenie 😀 ale jest model, zresztą tego producenta, który przesuwa granicę jeszcze dalej, czyli Next 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Podaj CAPTCHA *