Do pracy w każdych warunkach – Elzab D10

Elzab D10 to mobilna drukarka, która już od pewnego czasu jest dostępna na polskim rynku technologii sprzedaży. W urządzeniu tym można znaleźć wiele ciekawych rozwiązań, a na pierwszy plan z pewnością wysuwa się obszerny i odporny na uszkodzenia panel dotykowy. Co jeszcze zyskamy, jeśli zdecydujemy się na zakup akurat tego modelu?

Drukarka z panelem dotykowym

Panele dotykowe są obecne w branży fiskalnej od pewnego czasu. Wykorzystuje się je w różnych urządzeniach, także tych służących do rejestrowania obrotu. Przełomem na rynku było z pewnością pojawienie się kasy Elzab K10, która została wyposażona w obszerny ekran typu TFT. Następnie identyczne rozwiązanie technologiczne trafiło do rąk polskich przedsiębiorców za sprawą drukarki Elzab D10. Czemu panele tych modeli są uważane za tak innowacyjne?

Ekrany te są nie tylko obszerne i intuicyjne w obsłudze, ale także odporne na intensywną eksploatację. Nie straszne im zalania wodą oraz zarysowania. Dodatkowo, np. panel D10 można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika (wyświetlane treści oraz ich rozmiar).

Bezbłędna praca w systemie sprzedaży

Elzab D10 to mobilna drukarka fiskalna, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować ją nawet w rozbudowanym systemie sprzedaży. Wszystko za sprawą tego, że urządzenie oferuje obsługę maksymalnie 300 000 pozycji towarowych, które zostaną wcześniej zdefiniowane w oprogramowaniu do zarządzania sprzedażą. Co więcej, model D10 posiada różnorodne interfejsy oraz protokoły komunikacyjne. To z kolei gwarantuje, że drukarka będzie współpracowała z większością komputerów oraz programów dla firm, które są dostępne na polskim rynku.

Elektronicznie znaczy oszczędnie

Praktyczną technologią, która znalazła się w Elzab D10, jest moduł elektronicznej kopii paragonów. Dzięki niemu drukarka automatycznie archiwizuje istotne dane biznesowe na standardowej karcie pamięci. I, pisząc wprost, ma to niezwykle korzystny wpływ na wykonywanie obowiązków! Po pierwsze, użytkownik może w każdej chwili zapisać kopię paragonów na innym nośniku lub dysku twardym komputera, co pozwoli na dodatkowe zabezpieczenie istotnej dokumentacji. Po drugie, drukarka z takim modułem wymaga używania tylko 1 rolki papieru termicznego. W związku z tym, zmniejszają się koszty związane z zakupem materiałów eksploatacyjnych.

Elegancja w każdym calu

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o cechach fizycznych Elzab D10. Tym bardziej, że producent urządzenia zadbał w sposób szczególny o to zagadnienie. Dzięki temu drukarka wyróżnia się zarówno małymi gabarytami, jak i eleganckim designem. Dodatkowo, model D10 może się pochwalić wyjątkowo solidnym wykonaniem. Zastosowano w nim bowiem dwukomponentową obudowę, która gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 

Elzab D10 to ciekawa propozycja dla podatników, którzy szukają kompaktowej oraz funkcjonalnej drukarki rejestrującej. I co najważniejsze, zarówno dla właścicieli mobilnych działalności gospodarczych, jak i stacjonarnych punktów handlowo-usługowych. D10 jest także dowodem na to, że urządzenie fiskalne wcale nie musi być duże, aby mogło zapewnić dostęp do wielu przydatnych rozwiązań technologicznych.

4 thoughts on “Do pracy w każdych warunkach – Elzab D10

  1. Fajny tekst 😉
    Sam długo czekałem na premierę tej drukarki. W przyszłości podzielę się jeszcze swoimi doświadczeniami…

  2. co racja to racja 😀 jest niezniszczalna 😀 a wiem coś o tym, bo moje użytkowanie do najłagodniejszych nie należy 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Podaj CAPTCHA *